Základní škola Trnava, okr. Zlín

Trnava 242, PSČ 763 18, tel. 577 988 326

POMÁHÁME

Vážení rodiče,

naše škola se připojila k humanitárnímu programu KIDS TO KIDS – Děti dětem ve spolupráci s celosvětovou humanitární službou The Oneness-Heart-Tears and smiles a připravujeme balíčky pro děti do zemětřesením postiženého Nepálu (www.humanitarnisluzba.cz).

 

Pokud se chcete zapojit, prosíme o připravení balíčků s těmito prostředky:

–          kartáček na zuby a zubní pasta

–          tuhé mýdlo a ručník

–          propisku, tužka a pastelky

–          blok na kreslení A5

–          výživná tyčinka

–          ořechová směs – sušené ovoce

Všechny potřeby se uloží do přiloženého igelitového sáčku  se zatahovacím zipem.

 

Kromě hygienických a školních potřeb mohou děti nakreslit obrázek velikosti A5 jako pozdrav a povzbuzení pro děti, které ztratily střechu nad hlavou a zakoušejí chudobu a strádání. Z druhé strany obrázku děti mohou nalepit svou fotku (nebo se nakreslí), napíší jméno, věk, adresu školy a krátký pozdrav v angličtině. Tímto jednoduchým způsobem dáme dětem v Nepálu vědět, že jim chceme pomoci .

 

Balíčky doneste do školy, prosím, do středy 27.května 2015, abychom je stihli humanitární organizaci co nejdříve předat.

 

Děkujeme za pochopení a podporu .   Mgr. Helena Vývodová, ředitelka školy

This entry was posted in Archiv 14/15. Bookmark the permalink.

Comments are closed.