Pro 8. třídu

Milí rodiče,

v příštím školním roce čekají vaše dítě přijímací zkoušky na střední školu. Po roční distanční výuce si můžete ověřit, jaké jsou jeho šance dostat se na vybranou střední školu.

Přístup do Tréninku na přijímací zkoušky můžete zakoupit ZDE. Cena testování je 155 Kč. Také si můžete za zvýhodněnou cenu objednat tištěnou přípravu, kterou vám Scio zašle na vaši adresu.

Po dokončení a zaplacení objednávky vám na e-mail přijdou přihlašovací údaje do aplikace ScioDat, kde testování probíhá. Testování bude probíhat od 3. do 28. května.

Výsledky se zobrazí ihned po ukončení testu v profilu vašeho dítěte. Závěrečnou zprávu včetně srovnání s dalšími zapojenými žáky získáte 10. června.

V případě dotazů se obraťte na Scio na tel. čísle 234 705 055 nebo napište na testovani@scio.cz.

Přejeme vám hezký den,
Michal Dorčák| projekty pro školy