Trnavský vrch 2013

 

Ve středu 2.10 se konal tradiční závod Trnavský vrch. Tento rok byl již XXI. ročník. Účastnilo se celkem 18 škol ze Zlínského okresu a startovalo přes 160 závodníků ve čtyřech kategoriích. Závod odstartoval pan Opavský, který je krajským rozhodčím atletického svazu. Propůjčil nám stopovací přístroj, který značně urychlil zpracování výsledků. Škola Trnava, moc děkuje sponzorům, bez kterých by se závod nemohl uskutečnit: Obecní úřad Trnava a Podkopná Lhota, AŠSK, Pneu Vraník, ELZVO, řeznictví a uzenářství u Bořutů, GANAS, SK Lyžařský klub Trnava.

Velké gratulace patří Trnavským reprezentantům. Nejúspěšnějšími byli Daniel Bečica , který obsadil 7. místo ve své kategorii, a Iveta Vyvlečková, která doběhla na 17. místě.

Ve čtvrtek následovali příkladu starších spolužáků děti z I. stupně při závodu Ve stopě Trnavského  vrchu. V konkurenci 6 škol byli nejúspěšnějšími: 1.m. Aneta Geržová, 2.m. Viktorie Žůrková, 3.m. Alexandra Štefková, 2.m.Jakub Vrána, 3.m. Dovrtělová Emma, 1.m.Sedláčková Nela, 3.m.Vránová Michaela, 3.m. Rafaja David.

Organizace soutěže učiteli a žáky ZŠ Trnava byla výborná, tak už se stačí jen se těšit na příští rok.

Eva Staroveská

This entry was posted in Archiv 13/14, Sport. Bookmark the permalink.

Comments are closed.