Trnavský kolík

Velmi nás potěšila účast na triatlonu Trnavský kolík dětí ze ZŠ Trnava. Děti do 11 let reprezentovali Petr Dovrtěl, který svou kategorii ovládl a získal tak první místo s časem 48 minut a 13 sekund. Dále v této kategorii školu reprezentovali a skvělých umístění dosáhli  Tomáš Kalivoda, David Droběna, Antonín Vraník a Jan Vraník. Děti absolvovaly trať ve skvělých časech a dokázali uplavat 100m, běžet 1500m a jízda na kole je dlouhá 13km. I v tak náročném terénu získali skvělých časů a umístily se na předních místech. Ono dokončit takový závod je velká odvaha a tu děti měli, za což jim patří velký obdiv.

V kategorii Juniorky zaznamenala Viktorie Žůrková vynikající čas 56 minut a 32 sekund a získala tak fantastické 1. místo ve své kategorii.

V kategorii Junior obsadil Jan Droběna skvělé 2. místo v čase 56 minut a 22 sekund.

Trnavským kolíkem a vítězem se stal Ondřej Zvolenský, který našii základní školu před pár lety taky navštěvoval. Nemůžeme taky opomenout fantastický výsledek Kryštofa Žůrka, který v kategorii junior do 17 let obsadil 2. místo s fantastickým časem 39 minut a 24 sekund.

Velmi děkujeme trnavským žákům za skvělé výkony a věříme, že navnadili své spolužáky k závodu na příští rok, který se bude konat 6. září 2020.

Veronika Vogeltanzová

juni junio trnavsky kolik zurkova deti do 112 drobenovi